📦 NAD 700 Kč DOPRAVA ZDARMA 📦 Poslední 2 týdny pro objednávky s dodáním do Vánoc 🎄
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
15.09.2022
Přijďte na BRDSKÉ STROMSÁZENÍ v sobotu 17. 9. 2022!
Zasaďte si spolu s rodinou nebo přáteli svůj ovocný strom v unikátní brdské krajině, na krásných Padrťských pláních! Jedná se o lokalitu, která byla... číst celé
14.09.2022
Aktuální dodací doba pro houpačky a další konstrukce
Výrobní a dodací doba u zahradních konstrukcí a postelí je aktuálně 1-3 týdny. Naše konstrukce nejen vyrábíme, ale také doručujeme osobně. Termíny dor... číst celé
Zobrazit všechny novinky
O nás

KDO JSME 
Dva mladí lidé, kteří se zabývají výrobou vlastních dřevěných produktů. 
Bratr a sestra, kteří zpracovávají ten nejpříjemnější a přírodní materiál – dřevo. 
Nejčastěji nám projde rukama české masivní smrkové z brdských lesů, a z těch exotičtějších dřevin je to malajský dub, který nás navzdory jeho exotičnosti zaujal svou ekologickou stránkou. 

 

HOUWOOD výrobci

Petr, Zalány
Petr jako řemeslník dělá radost zákazníkům zejména svými masivními konstrukcemi. Začínal pergolami, časem obohatil své portfolio i o houpačky - dětská hřiště na zahrady a masivní dřevo umí zakomponovat i do interieru. Své konstrukce vám osobně doručuje po celé republice, máte tak šanci osobně poznat výrobce své nové houpačky/postele/či jiné. :)

 

Patricie, Slavičín 
Patricie začínala jen s drobnou pomocí bratrovi v IT a administrativních záležitostech jeho dřevovýroby, ale netrvalo dlouho a kouzlu dřeva propadla. Všechny ty drobné radosti do vašich domovů vznikají právě pod jejíma rukama. S myšlenkou a s citem. 

HOUWOOD

CO JE HOUWOOD 
Náš společný projekt, naše značka. 

Každý vyrábíme samostatně to, co umíme, a tam, kde žijeme - Petr v Čechách, Patricie na Moravě. Jako rodina ale sdílíme jméno, hodnoty, vizi, a také tento internetový prostor :) Díky tomu se můžeme podělit o doprovodné činnosti, ve kterých si pomáháme a které si dělíme dle toho, co je nám bližší. Petrovi osobní kontakt - na telefon se dovoláte právě jemu. Patricii psaný projev - ta s pečlivostí odpoví na každý váš e-mail. 
 

CO JE HOUWOOD.CZ 
Náš web, prostřednictvím kterého Vám prezentujeme a nabízíme naši výrobu. 
Tu si můžete prohlédnout a objednat snadným způsobem, na jaký jste zvyklí u běžných e-shopů.  
Většinu produktů vyrábíme až po objednání, tedy přímo pro Vás. 

 

 


Napsat nám můžete na e-mail (info@houwood.cz) nebo taky do zpráv na FB Messengru a Instagramu